^ Do góry
facebook

1.Zwiedzanie GDAŃSKA i okolicy 1 dzień
termin:
17 listopada 2017 r.

O godz. 7.00 wyjedziemy z Bydgoszczy w kierunku Trójmiasta. Tym razem z przewodnikiem zwiedzimy Stutthof – niemiecki nazistowski obóz koncentracyjny, pierwszy i najdłużej działający tego typu obiekt na terenach dzisiejszej Polski. Następnie przejedziemy do Gdańska, gdzie zobaczymy Stadion Energa , Muzeum II Wojny Światowej oraz Muzeum Bursztynu. Powrót do Bydgoszczy około godz. 20.
Cena: 80 zł / os. (przy 45 uczestnikach, 95 zł przy 30 uczestnikach)
Cena zawiera:
transport, ubezpieczenie NNW, opiekę pilota, przewodnika po zwiedzanych obiektach
Cena nie zawiera: biletów wstępu i wypożyczenia zestawu AudioGuide (od 50 zł)

2. Muzea i Jarmarki Bożonarodzeniowe w WARSZAWIE 1 dzień
termin:
7 grudnia 2017 r.

Wyjazd z Bydgoszczy o godz. 6.00. Około godz. 11 przyjazd do Warszawy, gdzie wraz z przewodnikiem zwiedzimy Muzeum Narodowe, Muzeum Wojska Polskiego oraz Muzeum Fryderyka Chopina. Po południu zrobimy sobie czas wolny na jarmarkach bożonarodzeniowych, które w Warszawie „przytulone” są do starych fortyfikacji miejskich. Około godz. 18. wyjazd w drogę powrotną do Bydgoszczy.
Cena: 95 zł / os. (przy 45 uczestnikach, 110 zł przy 30 uczestnikach)
Cena zawiera:transport, ubezpieczenie NNW, opiekę pilota, przewodnika po zwiedzanych obiektach
Cena nie zawiera:
biletów wstępu i wypożyczenia zestawu AudioGuide (od 42 zł)

3. Sylwester w Międzyzdrojach 5 dni
termin:
28 grudnia 2017 – 1 stycznia 2018 r.

28.12.2016 r. – zbiórka uczestników o godz. 7.00. Nad polskie wybrzeże Bałtyku pojedziemy przez Szczecin, gdzie zwiedzimy Muzeum Narodowe. Po południu dojedziemy do Międzyzdrojów. Zakwaterowanie i obiadokolacja

29.12.2016 r. – po śniadaniu zwiedzimy „Krainę 44 wysp”, czyli Świnoujście i okolice. Udamy się również do naszych zachodnich sąsiadów – przy dobrych warunkach pogodowych dotrzemy do Peenemunde, gdzie w trakcie II Wojny Światowej mieścił się niemiecki ośrodek badań nad nowymi broniami. Wieczorem powrót do ośrodka, obiadokolacja.

30.12.2016 r. – po śniadaniu zwiedzimy okolicę największej polskiej wyspy – Wolina. W trakcie objazdu autokarem zobaczymy Wolin, Kamień Pomorski, Trzęsacz. Po południu powrót do ośrodka na obiadokolację.

31.12.2016 r.– po śniadaniu w ten sylwestrowy dzień zrobimy sobie spacer po Międzyzdrojach, a także podjedziemy autokarem zobaczyć w zimowej aurze Jezioro Turkusowe oraz panoramę Zalewu Szczecińskiego rozpościerającą się ze Wzgórza Zielonka. Po południu przyjazd do ośrodka na wczesny obiad, a później przygotowania do wieczornej zabawy sylwestrowej, która potrwa jak w ubiegłym roku ………... do białego rana
1.1.2017 r. – śniadanie o godz. 11.00. Około godz. 13. wyjazd z ośrodka, po południu powrót do Bydgoszczy.

Zakwaterowanie: Ośrodek MSWiA w Międzyzdrojach, 4 noclegi, pokoje 2-3 os. (do wyboru)

Wyżywienie: 4 x śniadanie, 4 x obiadokolacja (posiłki serwowane są formie bufetu), wyżywienie podczas zabawy Sylwestrowej (ciepłe dania serwowane do stołu, zimne i ciepłe dania, przekąski i ciasto dostępne w formie bufetu )

Cena : 795/os. (pokój 3 os.), 870/os. (pokój 2 os.)
Cena zawiera: transport autokarem, zakwaterowanie, wyżywienie, bal sylwestrowy ubezpieczenie NNW , opiekę pilota pełniącego rolę przewodnika,
Cena nie zawiera: biletów wstępu, wypożyczenia zestawu AudioGuide (od 80 zł)

OPIEKUN KOŁA TURYSTYCZNEGO:
mgr Tomasz Kądziorski
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 796 33 33 04
Podane ceny obowiązują słuchaczy Uniwersytetu III Wieku WSG
Osoby, które nie są słuchaczami UTW WSG: cena + 10%

 

Ośrodek Kultury i Turystyki

ul. Św. Jana 12       tel.  52 35-18-345

88-170 Pakość        fax  52 35-48-526

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.