Św. Jana 12,
88-170 Pakość

52 35 18 345
okitpakosc@wp.pl

Aktualności

Lato na Wsi - Festyn w Rycerzewku 2017

   W ubiegłą sobotę 20 maja po raz drugi mieliśmy okazję bawić się na festynie zorganizowanym przez Ośrodek Kultury i Turystyki w Pakości oraz sołectwo Rycerzewko.

   W programie festynu , jak i ostatnio nie zabrakło wielu atrakcji dla dzieci. Miały one możliwość skorzystania z dmuchanego placu zabaw oraz wykonania pięknego zdobienia twarzy, o które zadbali wychowawcy świetlicy „Słoneczko”. W trakcie trwania festynu dzieci wzięły również udział w konkurencjach sportowych, za które zostały obficie obdarowane słodyczami ufundowanymi przez sołtysa wsi Rycerzewko. Na festynie nie zabrakło przeróżnego rodzaju smakołyków, których każdy z gości mógł skosztować do woli.

   I tym razem w trakcie zabawy można było skorzystać z porad konsultantów Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Pakości oraz Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Inowrocławiu.

   Od godziny 19.00 zaczęła się zabawa taneczna z zespołem „Co jest grane” z Pakości, która trwała aż do późnych godzin wieczornych. Pięknie dziękujemy za przybycie i zapraszamy na kolejne festyny.

ikona galeria zdjec