
Uczestnicy Aktywnego Klubu Seniora wzięli udział w wyjeździe na koncert „Trzech Tenorów”. Wydarzenie było wyjątkową okazją do obcowania z muzyką na wysokim poziomie artystycznym oraz wspólnego spędzenia czasu. Koncert dostarczył wielu emocji i niezapomnianych wrażeń.



#KujawyPomorze #FunduszeUE
@PiotrCałbecki @Kujawsko-Pomorskie @LokalnaGrupaDziałaniaCzarnoziemNaSoli

























