Św. Jana 12,
88-170 Pakość

52 35 18 345
okitpakosc@wp.pl

Aktualności

Blues Music Night

Zapraszam do Ośrodka Kultury i Turystyki w Pakości na „Blues Music Night z odrobiną poezji”, która rozpocznie się 14 września 2019 roku o godzinie 18.00. Przed Państwem wystąpią cztery zespoły:

Kwestia Sporna z naszego OKiT, grająca poezję śpiewaną i piosenkę turystyczną,

Doktor Blues z Bydgoszy, w którego muzyce usłyszeć można kilka pokrewnych gatunków: blues, folk, bluegrass, jazz tradycyjny. Dzięki oryginalnym aranżacjom i współczesnym środkom wyrazu muzyczna propozycja Doktora Bluesa jest interesująca dla szerokiego grona odbiorców.

Damian Luber & Jacek Szuła – duet z Bielska Białej, którego liderem jest Damian Luber, twórca muzyki blues, funky z elementami jazzu oraz bossa novy. To artysta o niebanalnej barwie głosu. Maluje muzyką, kreując poetyckie obrazy w świadomościach swoich słuchaczy. Magia? Nie - to po prostu głos Damiana, który przenosi odbiorcę w inny wymiar i daje mu poczucie oderwania od rzeczywistości.

Adam Bartoś Band - Adam Bartoś – lubelski wokalista, autor tekstów i muzyki. Wykonuje utwory inspirowane bluesem, jazzem, folkiem i rockiem lat 70-tych. Gra na gitarach - akustycznej, elektrycznej i rezofonicznej - oraz na harmonijce ustnej. Obdarzony głosem o charakterystycznej barwie, potrafi w swoich utworach stworzyć niepowtarzalny muzyczny świat, a standardom nadać osobisty charakter. 
Serdecznie zapraszamy na koncert!

PAKOŚĆ blues day